AIC Middelburg Lotgenotencontact op 21 mei 2026

AIC Middelburg Lotgenotencontact op 21 mei 2026

AIC Middelburg Lotgenotencontact op 21 mei 2026
57 57 people viewed this event.

Het Autisme Informatie Centrum (AIC) Middelburg, dat onderdeel is van de Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA), organiseert regelmatig een lotgenotenbijeenkomst. Deze bijeenkomsten zijn bedoeld voor iedereen die zelf kenmerken van autisme heeft of iemand kent die hiermee te maken heeft. Tijdens deze informele bijeenkomsten is er ruimte om ervaringen uit te wisselen en vragen te stellen, allemaal onder het genot van een heerlijk kopje koffie of thee.

Heb je vragen over autisme of heb je gewoon behoefte aan een praatje? Onze vrijwilligers zitten klaar om met je in gesprek te gaan. Zij zijn ervaringsdeskundig, omdat zij in hun eigen leven ook met autisme te maken hebben. Zij hebben zelf autisme en/of hebben een gezinslid met autisme. Vanuit hun ervaring bieden zij een luisterend oor en praktische adviezen. Daarnaast bieden wij zo de gelegenheid om lotgenoten te ontmoeten en om ervaringen en tips & tricks uit te wisselen.
U bent van harte welkom, en we kijken ernaar uit u te ontmoeten!

Het is ook altijd mogelijk om vragen te stellen via e-mail. Je krijgt dan zo snel mogelijk antwoord.

Aanmelden alleen mogelijk via de website in verband met een juiste registratie.
Zo weten wij hoeveel mensen er belangstelling hebben voor het lotgenotencontact. Wanneer het vol is word je op een reservelijst geplaatst. Mocht er iemand zich afmelden, dan nemen wij contact met je op. Als er meerdere mensen op de reservelijst staan, dan zullen wij bekijken of het mogelijk is om een extra bijeenkomst te organiseren.

Overige datums van onze activiteiten?

Kijk hiervoor op onze website www.nva-nb.nl


Locatie:
Wijkcentrum Het Palet
J v Reigersbergstraat 2
4336 XA Middelburg

Datum en tijd:
Donderdag 21-5-2026
Aanvang: 13.30u
Eindtijd: 15.00u
Deuren open: 13.15u

Kosten:
Leden gratis,
niet-leden betalen € 2,50
Aantal plaatsen: 8
Inschrijven voor: 20 mei 16.00u

 

Datum en tijd

21-05-2026 om 13:30 naar
21-05-2026 om 15:00
 

Locatie

 

Evenement categorie

 
Download Events iCal
Add to Calendar

Afmelden deelname activiteit

Bent u verhinderd, klik op onderstaande knop.

Afmelden
 

Aanmelden reservelijst

Indien de tickets uitverkocht zijn kunt u zich aanmelden voor de reservelijst.

Aanmelden reservelijst
 

Alle gegevens worden strikt vertrouwelijk behandeld door onze secretaris. Na 4 weken wordt conform het AVG regelement alle gegevens verwijderd van de server.

 

Deel met vrienden